ERJ-1GEF3093C
MFR.Part #
ERJ-1GEF3093C
JLCPCB Part #
C4092573
Description
-55℃~+125℃ 309kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS