EEU-FC1A272SB
MFR.Part #
EEU-FC1A272SB
JLCPCB Part #
C4155590
Package
Plugin,D18xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10V 16.5mm 18mm 2700uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS