URS2D680MHD
MFR.Part #
URS2D680MHD
JLCPCB Part #
C5112068
Package
Plugin,D18xL16.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16.5mm 18mm 2000hrs@85℃ 200V 490mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS