ERJ-HP6F7871V
MFR.Part #
ERJ-HP6F7871V
JLCPCB Part #
C5638487
Description
-55℃~+175℃ 500mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS