EEU-EE2E680S
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-EE2E680S
JLCPCB Part #
C1582554
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 20mm 250V 490mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS