ERJ-U12F9531U
MFR.Part #
ERJ-U12F9531U
JLCPCB Part #
C1860924
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS