EET-UQ2D681BA
MFR.Part #
EET-UQ2D681BA
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 200V 22mm 293mΩ@120Hz 3.752A@10kHz 35mm 680uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS