ERJ-U14F4R12U
MFR.Part #
ERJ-U14F4R12U
JLCPCB Part #
C1860534
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.12Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS