EET-UQ2G391KA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EET-UQ2G391KA
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.982A@10kHz 2000hrs@85℃ 30mm 35mm 390uF 400V 510mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS