ERJ-H3EF2802V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2802V
JLCPCB Part #
C4274279
Description
-55℃~+175℃ 125mW 28kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS