ERA-3VRW1401V
MFR.Part #
ERA-3VRW1401V
JLCPCB Part #
C1863118
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS