EEE-FT1E471AV
MFR.Part #
EEE-FT1E471AV
JLCPCB Part #
C2163961
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.8mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 80mΩ@100kHz 850mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS