ERJ-U06J913V
MFR.Part #
ERJ-U06J913V
JLCPCB Part #
C4348116
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS