EEEFK1E151P
MFR.Part #
EEEFK1E151P
JLCPCB Part #
C336774
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 150uF 2000hrs@105℃ 25V 450mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS