50SVPF68M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
50SVPF68M
JLCPCB Part #
C178375
Package
SMD,D10xL12.6mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.6mm 4.3A@100kHz 5000hrs@105℃ 50V 68uF Polymer ±20% SMD,D10xL12.6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS