ECE-T1HA223FA
MFR.Part #
ECE-T1HA223FA
Description
-40℃~+105℃ 16mΩ 22.5mm 22000uF 3000hrs@105℃ 40mm 5.923A@10kHz 50V 50mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors