ECW-H20182RHV
MFR.Part #
ECW-H20182RHV
JLCPCB Part #
C3806095
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8nF 2kV ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS