ERA-2VPB3601X
MFR.Part #
ERA-2VPB3601X
JLCPCB Part #
C4084759
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS