ECO-S1HA682CA
MFR.Part #
ECO-S1HA682CA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 3.795A@100kHz 3000hrs@105℃ 46mΩ@120Hz 50V 52mm 6800uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS