ERZ-E10F561
MFR.Part #
ERZ-E10F561
JLCPCB Part #
C2656098
Package
Plugin
Description
120J 290pF@1kHz 350V 4.5kA 450V 500mW 560V 930V 插件 Varistors ROHS