ERJ-U01F3481C
MFR.Part #
ERJ-U01F3481C
JLCPCB Part #
C1014008
Description
-55℃~+125℃ 3.48kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS