25SEP33M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
25SEP33M
JLCPCB Part #
C1578505
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 12mm 149mA@120Hz 25V 3.5mm 3000hrs@105℃ 30mΩ 33uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS