ERA-2VEB1802X
MFR.Part #
ERA-2VEB1802X
JLCPCB Part #
C7183528
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS