OC1K331E-TR
MFR.Part #
OC1K331E-TR
JLCPCB Part #
C5839194
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 1.2W 330Ω Ceramic Resistor ±10% Plugin,D7.9xL16.5mm Through Hole Resistors ROHS