889SP500K
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
889SP500K
JLCPCB Part #
C2619027
Package
Plugin,D25.4xL304.8mm
Description
-800ppm/℃~+2000ppm/℃ 275W 50Ω ±10% 插件,D25.4xL304.8mm Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS