886SP500K
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
886SP500K
JLCPCB Part #
C6414161
Package
Plugin,D19xL127mm
Description
-800ppm/℃~+2000ppm/℃ 50Ω 90W ±10% Plugin,D19xL127mm Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS