UPJ1H3R3MDD1TD
MFR.Part #
UPJ1H3R3MDD1TD
JLCPCB Part #
C1580637
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 3.3uF 33mA@120Hz 4.6Ω 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS