UPW1A152MPD6TD
MFR.Part #
UPW1A152MPD6TD
JLCPCB Part #
C1586565
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.44A@100kHz 10V 10mm 1500uF 25mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS