UMA1C470MDD1TP
MFR.Part #
UMA1C470MDD1TP
JLCPCB Part #
C1587651
Description
-40℃~+85℃ 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 47uF 6.3mm 87mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS