UPS1H221MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPS1H221MPD
JLCPCB Part #
C1581374
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 220uF 50V 5mm 650mA@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS