RR71A101MDN1PX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RR71A101MDN1PX
JLCPCB Part #
C1579057
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 11.5mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 5.6A@100kHz 7mΩ@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS