UPS1C330MDD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPS1C330MDD1TA
JLCPCB Part #
C1669094
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.5Ω 16V 2000hrs@105℃ 27.2mA@120Hz 33uF 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS