UPS1E330MDD1TA
MFR.Part #
UPS1E330MDD1TA
JLCPCB Part #
C1592742
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 160mA@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 33uF 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS