UKT1A101MDD1TD
MFR.Part #
UKT1A101MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584463
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 105mA@120Hz 10V 2.5mm 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS