URS1J470MPD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URS1J470MPD1TA
JLCPCB Part #
C1651058
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 340mA@10kHz 47uF 5mm 63V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS