UAQ2D560MHD1TO
MFR.Part #
UAQ2D560MHD1TO
JLCPCB Part #
C1600189
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 200V 210mA@120Hz 56uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS