LAK2D681MELB40
MFR.Part #
LAK2D681MELB40
JLCPCB Part #
C1607224
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 30mm 40mm 680uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS