UPM1H102MHD6
MFR.Part #
UPM1H102MHD6
JLCPCB Part #
C1582486
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 18mm 2.02A@10kHz 25mm 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS