UPJ1J820MPD6TD
MFR.Part #
UPJ1J820MPD6TD
JLCPCB Part #
C5111627
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 375mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 63V 82uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS