UMA1E101MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMA1E101MDD1TE
JLCPCB Part #
C1592572
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 165mA@10kHz 2.5mm 2000hrs@85℃ 25V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS