UFW1J470MED
MFR.Part #
UFW1J470MED
JLCPCB Part #
C1582044
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 330mA@10kHz 47uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS