UMA0J330MDD1TP
MFR.Part #
UMA0J330MDD1TP
JLCPCB Part #
C1580377
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 37mA@120Hz 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS