USA0J330MDD1TP
MFR.Part #
USA0J330MDD1TP
JLCPCB Part #
C1591598
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 5mm 6.3V ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS