LQSW6391MELC35
MFR.Part #
LQSW6391MELC35
JLCPCB Part #
C1582631
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.3023A@50kHz 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 390uF 420V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS