UHW1A472MHD6TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHW1A472MHD6TN
JLCPCB Part #
C2166395
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 16mm 22mm 3.575A@100kHz 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS