UPV1E121MGD
MFR.Part #
UPV1E121MGD
JLCPCB Part #
C1583506
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 120uF 25V 3.5mm 340mΩ 5000hrs@105℃ 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS