UCD1H331MNL6GS
MFR.Part #
UCD1H331MNL6GS
JLCPCB Part #
C2163391
Package
SMD,D10xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13.5mm 330uF 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD,D10xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS