ULT2E180MNL1GS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
ULT2E180MNL1GS
JLCPCB Part #
C1952639
Package
SMD,D10xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 18uF 2000hrs@125℃ 250V 50mA@120Hz ±20% SMD,D10xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS