UVZ2C330MPD
MFR.Part #
UVZ2C330MPD
JLCPCB Part #
C445095
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 160V 20mm 33uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS