PLG0G122MCO1
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLG0G122MCO1
JLCPCB Part #
C1578666
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 1200uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 4V 5.9A@100kHz 8mm 9mm 9mΩ Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS